Mecz piłkarski, pokazy sportowców, zespół Faster podczas festiwalu Cittaslow w Lubawie (2016-05-23) przejdź do galerii

Podczas Festiwalu Miast sieci Cittaslow w Lubawie o godz. 15.00 na stadionie Łazienkowskim w Lubawie rozegrany został mecz piłkarski pomiędzy przedstawicielami miast i drużyną gospodarzy.

W pierwszej połowie gospodarze prowadzili 3:0 po bramkach Marcina Banackiego, Jerzego Jurkiewicza i Macieja Biedrzyckiego

k. W drugiej połowie przeważali goście i całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla Lubawy.

Mimo, że spotkanie miało charakter towarzyski nie obyło się bez żółtych kartek dla piłkarzy obydwu drużyn. Komentatorem spotkania był znany komentator sportowy,  trener i wychowawca młodzieży Jerzy Sendlewski.

Podczas przerwy publiczności zaprezentowali się młodzi adepci sztuk walki z klubu CSW Champion oraz zapaśnicy Sokoła Lubawa. Na scenie lubawskiej przed  występem gwiazdy wieczoru,  zaprezentował się zespól Faster z Olsztyna. (mz)