Finał Wojewódzki w Trójboju Lekkoatletycznym szkół podstawowych (2016-06-25) przejdź do galerii

15 czerwca br. o godz. 11.00 na stadionie lekkoatletycznym w Lubawie odbył się Finał Wojewódzki w Trójboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Organizatorem zawodów był Warmińsko–Mazurski Szkolny Związek Sportowy w Olsztynie.

Powiat iławski w tych zawodach reprezentowały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Złotowie, które wcześniej wywalczyły w Iławie tytuł Mistrza Powiatu. Trenerem dziewcząt jest Marek Tykarski.

Drużynowo dziewczęta Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Złotowie zajęły IV miejsce. Podczas zawodów rozgrywane były następujące konkurencje: 60m, rzut piłeczką palantową, bieg na dystansie 300m.

Indywidualnie w wieloboju Marta Miesikowska zajęła III miejsce a Paulina Fafińska IV.
Skład drużyny: Miesikowska Marta, Ochlak Julia, Przybyłowska Martyna, Marszelewska Kinga, Fafińska Paulina.