Concordia Elbląg - Motor Lubawa 5:1 (2:0) (2016-08-20)

W swoim trzecim meczu w III lidze Motor Lubawa zmierzył się z Concordią Elbląg. Gospodarze zdobyli 1 pkt w dotychczasowych rozgrywkach remisując 1:1 z Sokołem Aleksandrów Łódzki 1:1. Motor po dwóch kolejkach nie zdobył punktu, więc wyjeżdżając do Elbląga próbował zdobyć chociaż jeden punkt.

Niestety już w pierwszej połowie w odstępie 5 minut Motor stracił dwie bramki po golach Kamila Kuczkowskiego i Martina Stracha.

W drugiej połowie trener Motoru dokonuje zmian. W miejsce Marka Śnieżawskiego wchodzi Łukasz Świgoń i Borysa Vasiutyna - Zbigniew Marchlewski.
Mimo zmian obraz gry się nie zmienił i gospodarze zdobyli trzecią bramkę, ponownie po strzale Kamila Kuczkowskiego.

Kolejne bramki dla gospodarzy padają w 50 i 60 minucie spotkania. Trener Arkadiusz  Matz dokonuje kolejnych zmian w drużynie Motoru. W końcówce spotkania honorową bramkę dla Motoru zdobył Łukasz Świgoń. Concordia Elbląg pokonuje MLKS Motor Lubawa 5:1. (elubawa)