MKS Ełk - Motor Lubawa 6:1 (2:1) (2016-10-22)

W Ełku zakończyła się 13 kolejka III ligi. Zajmujaca 15 miejsce w tabeli drużyna z Ełku na własnym boisku zmierzyła się z ostatnią drużyną tabeli - Motorem Lubawa.

Pierwsza bramka padła w 23 minucie dla gospodarzy po strzale Daniela Świderskiego. Motor wyrównał w 34 minucie. Po 2 minutach gospodarze wyszli na prowadzenie po drugiej bramce Daniela Świderskiego. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla drużyny z Ełku.

Niestety w drugiej połowie było już tylko gorzej. Gospodarze podwyższyli wynik na 6:1.

Bramki: Daniel Świderski 4, Rosoliński i Butkiewicz. Bramkę dla Motoru strzelił Adrian Zasuwa. W dzisiejszym meczu z powodu absencji podstawowych zawodników Motoru (6 kontuzji i inne przyczyny) zagrało aż ośmiu juniorów.