Motor Lubawa - Sokół Aleksandrów Łódzki (0:3) 0:6 (2016-11-13) przejdź do galerii

Piłkarze III ligi rozegrali 16 kolejkę  rozgrywek. Na stadionie Łazienkowskim w Lubawie  13 listopada  spotkały się drużyny Motoru Lubawa i zajmującego 14 pozycję Sokoła Aleksandrów Łódzki. Była to przedostatnia seria spotkań przed zimową przerwą.

Po bardzo słabej grze gospodarze ulegli gościom 0:6. W pierwszej połowie pierwsza bramka padła w 31 minucie po strzale Michała Wrzesińskiego, kolejne w 36 i 46 po strzałach Mariusza Zasady.

W drugiej połowie padły trzy kolejne bramki dla gości. Całe spotkanie zakończyło się porażką Motoru Lubawa 0:6.

Na boisku spotkały się 14 i 18 drużyna tabeli. Jednak od pierwszego gwizdka sędziego goście dominowali na całym boisku. Gospodarze nie potrafili przez 90 minut stworzyć żadnej groźnej akcji.

W dniu dzisiejszym w ostatnim meczu na własnym boisku przy pustych trybunach, gospodarze byli jedynie tłem dla dobrze dysponowanych piłkarzy z Aleksandrowa Łódzkiego

Należy podkreślić, że w pierwszej połowie kontuzji nabawił się najlepszy strzelec   gości, zdobywca 5 bramek w lidze