Ikea Industry Day w Lubawie (2017-07-08) przejdź do galerii

7 lipca zakończyła się kolejna impreza największego zakładu w naszym mieście, który w tym roku obchodzi 25-lecie pod nazwą Ikea Industry Day. Firma, która zatrudnia ponad 1500 pracowników  w samej Lubawie, to najstarszy, pierwszy polski zakład kupiony przez Swedwood w lipcu 1992  roku po byłej Spółdzielni Meblarskiej „Jedność”.

W tym roku firma rozpoczęła budowę hali magazynowej, współpracuje z przedszkolami i szkołami, organizuje akcje promujące, np. segregację odpadów, sprząta świat itd.

Uroczyste powitanie nastąpiło około godz. 14.00, na które przybyło wielu gości, władze samorządowe i powiatowe oraz firmy współpracujące z Ikea Industry. Uroczystość otworzył dyrektor Ikea Industry w Lubawie Zbigniew Nikelewski.

Podczas tegorocznej imprezy było wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży oraz konkursy rodzinne z nagrodami. Jubileusz oprócz  Perfectu uświetniły zespoły: Hymen, Roxette the Cover Band, zaprezentowali się finaliści programu telewizyjnego The Voice of Poland, kapela góralska oraz  wystąpił zespół Dziubek Band. (mz)

foto Mariusz Zadroga i mz

<br />
lista postów
przejdź do galerii